Třetí narozeniny iFruits

Skvělá zpráva! Slavíme třetí narozeniny. Přesně před třemi roky jsme otevřeli naší pobočku. Nebyly by to narozeniny bez pořádného dárku ?.
Letošní podzim není jen ve znamení nového iPhone 11. Mnohem více je letošní rok o službách, především pak Apple Arcade a Apple TV+. Pro maximální zážitek z těchto dvou služeb jsme pro vás připravili soutěž o novou Apple TV HD ?. Protože se jedná o nové zařízení, tak je součástí také roční členství Apple TV+ Zdarma! To ale není vše! Pro všechny naše zákazníky nabízíme slevu 10% na veškeré příslušenství! Sleva platí od 11.11.2019 do 11.12.2019.
Jak vyhrát? Stačí sdílet tento příspěvek na Facebooku, dát Like tomuto příspěvku a celé naší stránce. Do komentářů napsat s kým byste se na novou Apple TV dívali nebo na jaký pořad se těšíte. Výherci budou vylosováni prostřednictvím náhodného losu. Soutěž končí 11.12.2019.

Děkujeme za vaší důvěru, bez té bychom nic z posledních tří let nezvládli. S každým rokem se snažíme zdokonalovat naše služby, proto pevně věříme, že při oslavě čtvrtých narozenin budeme zase o kousek dál než jsme teď.
Přejeme hodně štěstí a děkujeme za vaši přízeň ✌️?.
Team iFruits®
#ifruits #narozeniny #servisnamelniku #servisiphone #applearcade #appletv #vyhra #appletvplus #melnik #iphone #kdyzdelascotebavi #delejcotebavi #appleservis

Team iFruits®

Pravidla soutěže

Soutěžící musí dát soutěžnímu příspěvku “To se mi líbí”
Soutěžící musí být fanouškem naší stránky na sociální síti Facebook.
Soutěžní příspěvek musí obsahovat komentář soutěžícího.
Soutěže se mohou účastnit pouze osoby starší 18 let trvale žijící v Česku nebo na Slovensku
Provozovatelem soutěže je iFruits s.r.o. IČO:__ DIČ:
Trvání soutěže je od:11.11.2019 do:11.12.2019
Výherce soutěže stanový náhodný los prostřednictvím náhodného kolemjdoucího.
Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí. Platí zde kompletní osvobození od závazku každého z účastníků.
Jména výherců budou zveřejněna na webové stránce www.ifruits.cz v sekci blog.
Výherci soutěže souhlasí s pořízením fotografie jeho nebo její osoby pro účely propagace na sociálních sítích společnosti iFruits s.r.o.
Výhru je možné vyzvednout do 4 týdnu od data ukončení soutěže

Výhry:
Apple TV HD

 

Soutěž prodloužena!

Do Vánoc zbývá už jen pár dní a my vám chceme nadělit Apple TV pod vánoční stromeček? Proto posouváme termín losování soutěže na pondělí 23. 12. v 9:00. Soutěž bude oficiálně ukončena v neděli 22. 12. ve 23:59. S pokračující soutěží o Apple TV také stále trvá 10% sleva na příslušenství. Pokud tedy ještě nemáte vyřešené vánoční dárky, neváhejte navštívit náš obchod.

Publikováno v Akční nabídka a označené ,,,,.