iPhone 11 Pro Max 512GB Midnight Green

36 190  bez DPH
43 790  vč DPH

iPhone 11 Pro Max 512GB Midnight Green

iPhone s 6,5“ Super Retina XDR displejem, rozlišení 2688 x 1242, procesor Apple A13, interní paměť 512 GB, Face ID, zadní fotoaparát 12Mpx+12Mpx+12Mpx a přední 12Mpx, optická stabilizace, optický zoom, bezdrátové nabíjení, GPS, LTE, BT 5.0, NFC, IP68
Katalogové číslo: S-MTOSAPIP11P63 Kategorie: Štítek:

Popis

iPhone 11 Pro

A teď je tady Pro.

Revoluční trojitá fotosoustava se spoustou nových možností bez zbytečných složitostí. Bezprecedentní skok ve výdrži baterie. A geniální čip, který naplno využívá strojové učení a posouvá hranice smartphonu. Tenhle iPhone je tak výkonný, že si jako první zaslouží pojmenování Pro.


 

Profesionální soustava fotoaparátů.

Překonali jsme se hned třikrát. Tohle je první trojitá fotosoustava, která spojuje špičkovou technologii s legendární jednoduchostí iPhonu. Zachycuje až čtyřikrát větší scénu. I při hodně slabém světle dělá krásné fotky. Natáčí nejkvalitnější video ze všech smartphonů – a má na jeho úpravy stejně dobré nástroje jako na fotky. Takový fotoaparát ještě svět neviděl.

Profesionální displej.

Super Retina XDR. V ostrém kontrastu ke všemu ostatnímu. Super Retina XDR displej má ne jednu, ale dvě špičkové hodnoty jasu. A dobře ví, kdy kterou použít. Venku na slunci se rozzáří jasem až 800 nitů, aby člověk dobře viděl při focení nebo vyřizování záležitostí za pochodu. A při prohlížení obsahu s extrémním dynamickým rozsahem září jasem až 1200 nitů. Je to jako mít na telefonu Pro Display XDR.


 

 

Profesionální výkon.

Tak vyspělý čip, že i nám dává zabrat. celý čip A13 Bionic jsme vyvinuli s důrazem na strojové učení. Proto iPhone dokáže věci, které žádný jiný smartphone nesvede. Rychlostí, výkonem a inteligencí má před všemi ostatními čipy několikaletý náskok. A to ti dává poměrně obrovskou výhodu.

Hodina baterie navíc potěší. Tak proč ne rovnou pět?

Baterie je jen jeden dílek skládačky. Na prodloužení výdrže baterie o pět hodin nestačí jenom udělat lepší baterii. Jde o to, jak všechno funguje dohromady. Veškeré složky – baterie, čip, displej, software – musí spolupracovat, aby dosahovaly většího výkonu.


 

 

Cákance? Pche.

iPhone s vůbec největší voděodolností. IP68 voděodolnost až 30 minut v hloubce do 4 metrů. Odolnost proti polití tekutinou, jako je káva, čaj nebo limonáda. Odolnost proti prachu díky preciznímu utěsnění.

Zpevnit sklo na molekulární úrovni, to je velká věc. Nejpevnější sklo na smartphonu. Vepředu i vzadu. Precizně vyfrézované z jediné skleněné tabulky. Dvojitý proces iontové výměny pro větší pevnost.

Šlo by to přesněji? Určitě.

iPhone 11 Pro je první smartphone s ultraširokopásmovou technologií pro vnímání prostoru. Nový čip Apple U1 pomocí ultraširokopásmové technologie dokáže přesně lokalizovat jiná zařízení Apple se stejným čipem. Jako by iPhone přibyl další smysl, který otevře dveře úplně novým možnostem.

Díky U1 a iOS 13 teď můžeš iPhone namířit na jiný iPhone, AirDrop ho upřednostní a hned můžeš sdílet. A to je teprve začátek.