Apple Pro Display XDR – Standard glass

115 694  bez DPH
139 990  vč DPH

Apple Pro Display XDR – Standard glass

První 32palcový Retina 6K displej. Jas až 1 600 nitů. Ohromný kontrastní poměr 1 000 000:1 a superširoký zorný úhel. Víc než miliarda barev s výjimečně přesným podáním.
Katalogové číslo: S-POLCAPPXDR001 Kategorie:

Popis

Pro Display XDR

Nejlepší profesionální monitor na světě.

XDR. Dosáhli jsme mimořádného dynamického rozsahu. Kontrast mezi jasem a tmou, který rozliší lidské oči, není vůbec snadné reprodukovat u monitoru. Proto vznikl standard vysokého dynamickému rozsahu HDR. Ovšem Pro Display XDR používá revoluční technologii podsvícení, která dostává jas, kontrast i barvy na daleko vyšší úroveň než HDR. Tenhle monitor má extrémní dynamický rozsah: XDR (Extreme Dynamic Range).


 

Barvy jako živé.

Pro Display XDR tvou práci vždycky ukáže v nejvěrnějších barvách. Široký barevný gamut P3 poskytuje bohatou barevnou paletu pro tvorbu v nejvyšší obrazové kvalitě. Díky věrnému 10bitovému zpracování barev zobrazí Pro Display XDR s mimořádnou precizností víc než miliardu barev. Nejvyspělejší kalibrace a sofistikovaný algoritmus zajišťují nejvyšší možnou kvalitu barev.

Podsvícení LED. V úplně novém světle.

Realistický obraz vyžaduje mít na obrazovce extrémně jasná místa hned vedle extrémně temných míst. To ale může bez přesné regulace podsvícení způsobovat nežádoucí světelný jev zvaný blooming. Pro Display XDR ho drammaticky potlačuje vyspělou technologií LED, usměrňováním světla a inteligentním zpracováním obrazu.

Super široký úhel pohledu. Když se na práci na jediné obrazovce dívá několik lidí, je důležité, aby každý viděl to samé. U většiny profesionálních stolních monitorů sice výrobci inzerují široký zorný úhel, jenže ve skutečnosti se při pohledu mimo osu projevuje zkreslení barev a kvality obrazu. Pro Display XDR díky špičkové technologii polarizátoru dosahuje superširokého zorného úhlu, který zachovává výjimečné barvy a kontrast.


 

 

Méně odlesků. A ještě méně odlesků.

Každá obrazovka Pro Displaye XDR je konstruována tak, aby měla mimořádně nízkou odrazivost. Pokud pracuješ v prostředí, kde se množství světla opravdu těžko reguluje, oceníš matnou variantu se sklem opatřeným nanotexturou. Obvyklé matné displeje mají na povrchu přidanou vrstvu, která rozptyluje světlo. Jenže takové povrchové vrstvy snižují kontrast a vytvářejí nežádoucí efekt oparu a blyštění. Naproti tomu Pro Display XDR má nanotexturu vyleptanou v nanometrickém měřítku přímo do skla. Výsledkem je obrazovka s krásným obrazem, která zachovává kontrast a přitom rozptyluje světlo a snižuje odlesky na úplné minimum.

Udělá to po tvém.

Profesionálové toho od svých displejů chtějí hodně. Jenže každý potřebuje něco jiného. Rozlišení, referenční režimy, spolehlivou kalibraci. Pro Display XDR má všechno, co k modernímu způsobu práce potřebuješ. Do každé produkce přináší nový stupeň efektivity. Je nejen dělaný pro profesionální pracovní postupy. Přepisuje je.


 

 

Retina 6K. Rozšiř si obzory.

Vyšší rozlišení znamená víc než jen kvalitnější obraz. Na Retina 6K obrazovce Pro Displaye XDR máš skoro o 40 procent víc místa na práci než na 5K displeji. Zatímco většina displejů má maximální rozlišení kolem 150 pixelů na palce (ppi), náš Retina displej má 218 ppi. Jeho obraz je neuvěřitelně ostrý a detailně vykreslený. Na tuhle obrovskou tvůrčí plochu se ti snadno vejde 4K video, potřebné nástroje a spousta dalších věcí. Najednou.

Všichni to vidí stejně.

Ve video produkcích pracuje hodně profesionálů s jedinečnými počítačovými sestavami. Vždycky chyběla možnost, aby každý článek řetězce viděl ten samý obraz. Pro Display XDR umožňuje všem profesionálům pracovat se stejnou přelomovou kvalitou obrazu.

Krásný obraz je jen část příběhu.

Pohled na Pro Display XDR je fantastický po všech stránkách. Jeho obrazovka sahá od okraje k okraji a má jen 9mm rámeček. Hliníkový plášť je silný jenom 2,7 cm a má inovativní mřížkový vzor, který snižuje hmotnost a zároveň napomáhá proudění vzduchu.

Mřížkový vzor vyfrézovaný do hliníku má hodně výhod. Více než zdvojnásobuje povrchovou plochu, takže funguje jako chladič a zároveň vytváří prostor pro lepší proudění vzduchu. Rychlé a tiché chlazení umožňuje Pro Displayi XDR nekonečně dlouho udržet extrémní úroveň jasu. Aby nedocházelo k opětovnému nasávání horkého vzduchu, ventilátory dovnitř přivádějí chladný vzduch a horký ze systému odvádějí.


 

 

Všechno se točí kolem práce.

Každý aspekt Pro Displaye XDR počítá s potřebami profesionálů. Pro Stand není žádnou výjimkou. Výška, náklon, otočení – všechno je nastavitelné. Je stabilní a přitom nezabírá moc místa. Díky možnosti otočení na šířku i na výšku se ideálně hodí na jakoukoli práci.

Bude ti nakloněn. Poloha monitoru se dá na Pro Standu nastavovat dokonale hladce. Přesné naklánění a úprava výšky v rozmezí 120 mm umožňují přizpůsobit Pro Display XDR pro jakýkoli náhled. Úhel displeje zůstává konstantní i při nastavování výšky. Displej na Pro Standu působí, jako by nic nevážil. Snadno ho nastavíš do požadované polohy. A v té zůstane.

Bude se otáčet. Pro Stand umožňuje překlopit displej mezi orientací na šířku a na výšku, kdykoli chceš. Stačí odemknout posuvník a displej otočit. Ať pracuješ jako vývojář, fotograf, nebo skladatel, uvidíš víc. Bez nekonečného posouvání.

Odepni. Odnes. Připni. Volnost vzít monitor na natáčení a pak do studia je ohromná. Magnetický konektor na Pro Standu se dá snadno připojit a odpojit od magnetu na zadní straně Pro Displaye XDR. Magnety navedou spojení a vzápětí se automaticky aktivují západky, které displej bezpečně uzamknou do stojanu. A odpojení je záležitost jednoduchého odemknutí posuvníku.