Apple Magsafe 2 Power Adapter MacBook Pro 15″ Ret.

1 893  bez DPH
2 290  vč DPH

Sítový AC adapter pro MacBook Pro 15″ s retina displayem . Netahejte s sebou zbytečné kabely, mějte jeden v práci a jeden doma.

Dostupné na objednávku.

Katalogové číslo: S-PODCAPMPRO010 Kategorie: Štítek:

Popis

85W napájecí adaptér Apple MagSafe 2

Konektor stejnosměrného proudu u 85W napájecího adaptéru MagSafe 2 je magnetický, takže když o šňůru někdo zakopne, neškodně se odpojí a MacBook Pro zůstane bezpečně na místě. Také nedochází k postupnému rozedření a opotřebování kabelů. Kromě toho tento magnetický konektor usnadňuje rychlé a bezpečné připojení zástrčky k systému.

Po zapojení se rozsvítí kontrolka LED na horní straně konektoru. Oranžové světlo indikuje, že se notebook nabijí, zelené světlo indikuje plné nabití. Spolu s adaptérem se dodává dlouhá napájecí šňůra i adaptér pro připojení přímo do elektrické zásuvky, který je lepším a kompaktnějším řešením na cesty.

Chytré provedení adaptéru umožňuje kolem něj úhledně omotat kabel stejnosměrného proudu, takže je velmi skladný a dokonale se hodí na cesty.

Tento napájecí adaptér dobíjí lithium-polymerovou baterii, ať je systém vypnutý, zapnutý nebo v režimu spánku. Napájí systém také v případě, že se rozhodnete pracovat bez baterie.

Kompatibilní s následujícími počítači: MacBook Pro s Retina displejem

Co je v krabici

  • 85W napájecí adaptér Apple MagSafe 2