Apple Magsafe 2 Power Adapter MacBook Pro 13″ Ret.

1 893  bez DPH
2 290  vč DPH

Sítový AC adapter pro MacBook Pro 13″ s retina displayem . Netahejte s sebou zbytečné kabely, mějte jeden v práci a jeden doma.

Dostupné na objednávku.

Katalogové číslo: S-PODCAPMPRO005 Kategorie: Štítek:

Popis

60W napájecí adaptér Apple MagSafe 2

Konektor stejnosměrného proudu u 60W napájecího adaptéru MagSafe 2 je magnetický, takže když o šňůru někdo zakopne, neškodně se odpojí a MacBook Pro zůstane bezpečně na místě. Také nedochází k postupnému rozedření a opotřebování kabelů. Kromě toho tento magnetický konektor usnadňuje rychlé a bezpečné připojení zástrčky k systému.

Po zapojení se rozsvítí kontrolka LED na horní straně konektoru. Oranžové světlo indikuje, že se notebook nabijí, zelené světlo indikuje plné nabití. Spolu s adaptérem se dodává dlouhá napájecí šňůra i adaptér pro připojení přímo do elektrické zásuvky, který je lepším a kompaktnějším řešením na cesty.

Chytré provedení adaptéru umožňuje kolem něj úhledně omotat kabel stejnosměrného proudu, takže je velmi skladný a dokonale se hodí na cesty.

Tento napájecí adaptér dobíjí lithium-polymerovou baterii, ať je systém vypnutý, zapnutý nebo v režimu spánku. Napájí systém také v případě, že se rozhodnete pracovat bez baterie.

Kompatibilní s následujícími počítači: MacBook Pro s 13palcovým Retina displejem

Co je v krabici

  • 60W napájecí adaptér Apple MagSafe 2