Franz

Pokuď komunikujete prostřednictvím pomocí služeb jako jsou Skype, WhatsApp a Messenger, zbystřete! Dáme vám tip na program, který vám spojí všechny tyto komunikační služby v jednu. 

 

Franz je aplikace, která nese jméno po slavném rakouskouherském císaři, ale také spojuje všechny moderní služby pro internetovou komunikaci. Mezi nejznámější podporované služby patří Messenger, WhatsApp, WeChat, Google hangouts, Slack a mnoho dalších. 

Nemusíte se bát, že vám jednotlivé zprávy z různých platforem utečou. Aplikaci lze nastavit tak, aby vám v reálném čase posílala do Vašeho zařízení notifikace o nových zprávách. Další užitečnou vlastností je podpora tmavého režimu, kterou jistě ocení majitelné MacBooku z roku 2012 a novějších. A v neposlední řadě se jedná o multiplatformní aplikace. Franze lze nainstalovat na Mac, Windows a Linux.

Do aplikace lze přidat více účtů pro jednu službu. Pokud tedy například používáte svůj soukromí WhatsApp a firemní, můžete je oba mít zaregistrované v aplikaci.

Pro používání je nutné pouze stáhnout aplikaci a zaregistrovat si uživatelský účet v aplikaci. O svá data se bát nemusíte. S aplikací Franz nesdílíte žádné ze svých přihlašovacích údajů do jednotlivých služeb. 

Vždy platilo, že nic není zadarmo. Stejně tomu je i v této aplikaci. Využívání a stažení aplikace je zdarma. Háček je v občasném čekání dialogového okna, které vás vyzývá k zakoupení premiové verze aplikace, nebo v počtu přihlášených služeb. Kompletní seznam výhod a jednotlivých placených programů naleznete zde.  

Pro verze aplikace je možné zakoupit ve formě měsíčního předplatného za cenu 4€/měsíc nebo 34€/ročně.

 

Jak řešíte různé komunikační platformy vy?

Publikováno v Blog,Tip na aplikaci a označené ,,,,,,,,,,,.