iPad Pro 11 Wi-Fi Cell 1TB – Space Grey

35 116  bez DPH
42 490  vč DPH

iPad Pro 11Wi-Fi Cell 1TB – Space Grey

iPad s 11″ Liquid Retina displejem, rozlišení 2388 x 1668, procesor Apple A12Z, RAM 4 GB, interní paměť 1 TB, Face ID, zadní fotoaparát 12 Mpx + 10 Mpx a přední 7 Mpx, WiFi, LTE, BT 5.0, USB-C port, podpora Apple Pencil 2gen.

Dostupné na objednávku.

Katalogové číslo: S-POTBAPIPP4217 Kategorie: , Štítek:

Popis

iPad Pro 11″

Tvůj příští počítač nebude počítač.


 

Tohle je nový iPad Pro. Má nejvyspělejší mobilní displej na světě. A profesionální fotoaparáty, které umějí proměňovat realitu. Je tak rychlý, že mu většina PC notebooků nestačí. A můžeš ho ovládat prstem, tužkou, klávesnicí a teď i myší a trackpadem.

11palcový iPad Pro má ohromný Liquid Retina displej od okraje k okraji. Profesionální širokoúhlý a ultraširokoúhlý fotoaparát doplněné úplně novým LiDAR skenerem pro další generaci aplikací s přednastavitelnými možnostmi v rozšířené realitě (AR). Čip A12Z Bionic, který utáhne aplikace na práci i graficky náročné hry. Podporuje nový Magic Keyboard s trackpadem a Apple Pencil. Má rychlejší Wi-Fi a 4G LTE Advanced. Baterii na celý den. A přístup k miliónům aplikací v App Storu, kterými si z iPadu Pro uděláš cokoli, co potřebuješ. Kdykoli potřebuješ.