Back to School 2019

Nový školní rok 2019/20 je za dveřmi. iFruits® servis pro Vás připravil akční ceny pro vybrané příslušenství. To ale není všechno. Máme pro Vás také pár tipů na používání Vašeho MacBooku, iPhonu nebo iPadu ve škole i mimo ní.

Kalkulačka vždy při ruce

Víte, že jednoduché příklady můžete spočítat díky vyvolání vyhledávací lišty spotlight? Na Macu je to standardně klávesová zkratka (CMD+mezerník). Stačí jen zadat příklad a MacBook ho za Vás ihned spočítá. Stejně tak můžete provést i u iPhonu nebo iPadu. Vše co musíte udělat, je stáhnout oznamovací lištu (od shora dolů), následně swipe zleva doprava a v horní liště “hledat” napsat příklad, který potřebujete vypočítat.

Poznámky a připomínky vždy a všude

Nativní aplikace poznámky skrývá mnoho možností, jak zaznamenávat nejdrůznější data. Ať už psaný text, tak také například fotografie (tyto fotky se Vám nezobrazí v aplikaci Fotky) nebo pomocí funkce skener, naskenovat požadovaný dokument. Výhodou této aplikace je její propojení s ostatním zařízeními. Pokud máte správně nastavený Váš iCloud, budou se Vám poznámky vytvořené iPhonem zobrazovat také na MacBooku. Pokud Vaši spolužáci využívají také iPhone nebo Mac, můžete jim své poznámky jednoduše sdílet prostřednictvím mnoha služeb, například iCloud. 

Správa školních projektů v jedné aplikaci

Pokud ve škole pracujete na šložitých projektech, na kterých spolupracujete se svými spolužáky, určitě oceníte aplikaci Trello. Aplikace obsahuje takzvané nástěnky, do kterých přidáváte karty které můžou ostatní uživatelé komentovat. V aplikaci také lze vytvářet seznamy úkolů, termíny, nebo připojovat přílohy. Aplikace je zdarma. S aplikací lze propojit různé služby jako je Google Drive nebo Dropbox. 

Hudební streamovací služby se slevou

Pokud jste studenti vysoké školy, můžete využít studentské slevy pro premiové členství ve Spotify nebo Apple Music. V obou aplikacích naleznete skvělé playlisty, které Vám pomohou při Vašem studiu. No a kdyby ne, tak alespoň budete mít možnost si své oblíbené songy stáhnout k offline poslechu. 

Studentské členství v Apple Music Vás vyjde na 69 Kč měsíčně.

Studentské členství v aplikaci Spotify Vás vyjde na 2,99 Euro měsíčně.

Back to School s Apple

Pokud jste studenti vysoké školy nebo učitelé, určitě by Vám neměla uniknout akce Back to School od Applu. Apple poskytuje velmi zajímavé slevy na nové iPady a MacBooky. Slevy se vztahují pouze na nákup přes eshop. Nabídka je časově omezená do 26.9.2019

Pokud tedy uvažujete o koupi nového zařízení, určitě zkuste využít tuto nabídku. Vaše staré zařízení můžeme vykoupit a vy si tak vyděláte nějakou kačku navíc 😉. Pro informace o výkupu zařízení využijte náš kontaktní formulář nebo telefoní číslo: 702143474.

Pokud se Vám zdál článek uřitečný, nezapomeňte ho sdílet na sociálních sítích.
Team iFruits® ⚙️🛠🔬®️🎧📲⌚️💻

Publikováno v Blog,Nezařazené,Tip na aplikaci.